loading...

کتاب فروشی

دیدگاه های سید حمید رضا هاشمی موسوی

پست انگیزشی 5

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 3 پنجشنبه 31 تير 1400 : 12:45 نظرات ()

پست انگیزشی 5

هر روز به خود بگویید.

در 24 ساعت نو هستم، برای زنده نگهداشتن زیستگاهم و سیاره زمین و لایه اوزون و جنگل ها و دریاها و آب ها و جاندارها و گیاهان در اندازه خودم چه کردم؟

نویسنده و آفریننده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

Motivational post 5

Tell yourself every day.

I am in the new 24 hours, what have I done to keep my habitat and the planet Earth and the ozone layer and the forests and the seas and the waters and the living things and the plants as big as I can?

Author and creator: Seyed Hamid Reza Hashemi Moosavi 

پست انگیزشی 4

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 4 پنجشنبه 31 تير 1400 : 4:11 نظرات ()

پست انگیزشی 4

پس از پست انگیزشی 3، به خود بگویید.

در این 24 ساعت نو، نیازهای من برآورده شده، می خواهم نیازهای دیگران را برآورده کنم و دیگران را شاد و خوشحال کنم.

نویسنده و آفرینده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

Motivational post 4

After Motivational Post 3, tell yourself. 

In this new 24 hours, my needs have been met, I want to meet the needs of others and make others happy.

Author and creator: Seyed Hamid Reza Hashemi Moosavi 

پست انگیزشی 3

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 6 پنجشنبه 31 تير 1400 : 1:52 نظرات ()

پست انگیزشی 3

هر روز از خود بپرسید.

در 24 ساعت نو هستم، تمرکز و دقت و هوش و چابکی و نیرو و دانش ام در کار سودمندم چگونه بوده است؟

پس از کاستن هزینه ها و انرژی سپس سود 24 ساعت از زمان شما بر پایه ی ارزش کالاهای مورد نیاز خود دسته بندی می شود:

0. پوچ < 1. آب < 2. نان < 3. خوراک < 4. میوه < 5. نوشیدنی و لبنیات و دسر و میوه و دیگر < 6. پیراهن و لباس زیر < 7. شلوار و پیراهن و لباس زیر < 8. کفش و شلوار و پیراهن و لباس زیر < 9. بیمه تامین اجتماعی < 10. پس انداز کریپتوکارنسی

از صفر به ده نپر.

نویسنده و آفریننده : سید حمید رضا هاشمی موسوی

Motivational post 3

Ask yourself every day.

I am new in 24 hours, how has my concentration, accuracy, intelligence, agility, strength and knowledge been in my useful work? 

After reducing costs and energy, then the profit of 24 hours of your time is categorized based on the value of the goods you need: 

0. nonsense <1. water <2. bread <3. food <4. fruit <5. drinks and dairy products and desserts and fruits and other <6. shirts and underwear <7. pants and shirts and underwear <8. Shoes, pants, shirts and underwear <9. Social security insurance <10. Cryptocurrency savings

Do not jump from zero to ten.

Author and creator: Seyed Hamid Reza Hashemi Moosavi 

پست انگیزشی 2

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 7 شنبه 19 تير 1400 : 19:3 نظرات ()

پست انگیزشی 2

هر روز از خود بپرسید.

آیا نون و آب خودم را با کارهای سودمند بدست آوردم؟

اگر یک روز از خود نپرسید؛ فراموش خواهید کرد.

Motivational 2

.Ask yourself every day

?did I get my bread and water with useful work

.If you do not ask yourself one day; You will forget

نویسنده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

دیدگاه های سید حمید رضا هاشمی موسوی

پست انگیزشی 1

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 7 شنبه 19 تير 1400 : 18:21 نظرات ()

پست انگیزشی 1

هر روز از خود بپرسید.

در 24 ساعت نو هستم، چه کار کردم؟

Motivational 1

Ask yourself every day.

I am new in 24 hours, what did I do?

نویسنده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

دیدگاه های سید حمید رضا هاشمی موسوی

کلاهبرداری و بیگاری به سبک بد چینی (سبک بد سرزمین چین)

کلاهبرداری و بیگاری به سبک بد چینی چیست؟ دستکاری در ارزش ها و شماره ها و هر روز بازی در آوردن که در پایان سبب سود انسان چینی و زیان انسان دیگر می شود، در این سبک بد چینی، پی سود دو سویه نباشید.
انسان سودجوی چینی یا انسانی دیگر در این سبک بد کاری ........

برای آگاهی بیشتر روی (ادامه مطلب) کلیک کنید.

نتیجه رفراندوم و همه پرسی در ایران در سال 1400 خورشیدی


در انتخابات سال 1400 خورشیدی 51.2 درصد از انسان های بالای 18 سال در ایران رای ندادند و 12.88 درصد انسان های بالای 18 سال که با خواهش و یا زور و یا پول پای صندوق رای آمدند، رای سفید دادند. 64.08 درصد مردم ایران نظام جمهوری اسلامی و ولی فقیه و شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و مجلس تشخیص مصلحت نظام و قوه قضاییه اسلامی و اسلام و تبلیغ دین اسلام را نمی خواهند و می خواهند ......

برای آگاهی بیشتر بر روی (ادامه مطلب) کلیک کنید.

باز هم انسان، قربانی اسلام شد.

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 6 پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400 : 12:28 نظرات ()

باز هم انسان، قربانی اسلام شد.

در ساعت 20:21 و پانزده اردیبهشت سال هزار و چهارصد، بیست و دوم رمضان.

تاریخ:

1400/02/15

1442/09/23

2021/05/06

3759/02/15

چیزی که دیدم را می نویسم.

در تاریخ بیست و سوم رمضان، ساعت 20:10 در سرزمین ایران، تهران، حسن آباد، خیابان خمینی، نزدیک بیت رهبری (کاخ سید علی خامنه ای)، مرد موتور سواری با لباس مشکی و ظاهر دین داری بر روی آسفالت میانی خیابان، دراز کش افتاده بود و تصادفی هم در کار نبود. فکر می کنید چه شده بود؟! ........

برای آگاهی بیشتر روی (ادامه مطلب) کلیک کنید.

ششم فروردین سال هزار و چهارصد خورشیدی

بروزرسانی پایانی: دوازدهم فروردین سال هزار و چهارصد خورشیدی

درود بر شما

ارزش هر یک دلار، هشتصد و یازده میلیون ریال خواهد شد.

دیدگاه سید حمید رضا هاشمی موسوی درباره آینده سرزمین ایران که دست انسان هایی با خوی های بد و دین دار افتاده به ترتیب در زیر نوشته شده.

1. فیلترینگ: توییتر، یوتیوب، فیس بوک، تلگرام و دیگر سایت هایی که کنش های ایرانی ها سبب می شود، ارزش دلار پایین بیاید، فیلتر است و هر روز بدست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ولی فقیه و وزارت اطلاعات و قوه قضاییه سایت های بیشتری فیلتر می شود.

2. مافیا، مافیای رهبری: همه پول های دنیا برود در جیب این نام هایی که در پایین نوشتم و پیروان آن ها و همانند آن ها. چیزی که در رسانه ها به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی می بینیم، این است. این ها می خواهند همه سودها و دست رنج های همه مردم دنیا در جیب آن ها برود و هر سال هم شعار می دهند، خودرو ملی، انرژی هسته ای بومی، تولید داخل، این ها یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

.........

برای آگاهی بیشتر روی (ادامه مطلب) کلیک کنید.

خو ها

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 4 سه شنبه 03 فروردين 1400 : 12:54 نظرات ()

درود بر شما

خو ها

خو ها، پندار و کردار و گفتار گذشته ی ما است که پندار و کردار و گفتار آینده ما انسان ها را می سازد. خوی هایی، نیاز انسان ها است؛ همانند: آب خوردن، خوراکی خوردن، لباس پوشیدن، خانه، کار، ازدواج، بچه دار شدن ؛ ولی خوی هایی نیاز انسانی نیست.

 

چگونه خوی خود را با دانش بزداییم تا به خوشبختی برسیم؟

1. به پیشنهاد پزشک و دکتر نامذهبی گوش کنیم؛ چرا به پیشنهاد پزشک مذهبی گوش ندهیم؟ چون او همش به دنبال اثبات دین خود به دیگری است؛ به دنبال تندرستی شما نیست. برای مثال: انسانی داره می میرد؛ پزشک دین دار می گوید: روزه بگیر؛ برات خوبه؛ درصورتی که پزشک های بی دین، امروزه ثابت کردند؛ روزه برای تندرستی خوب نیست و ممکن است موجب مرگ یک انسان شود. کدام پیامبر گفته من پزشکم؟!

2. به کارشناس ها و متخصص و انسان های با تجربه نامذهبی گوش کنیم؛ چرا به گفتار کارشناس های مذهبی گوش نکنیم؟ چون این انسان ها، پیوسته به دنبال اثبات دین خود به دیگری هستند، به زیستی و درستی و تندرستی و به گزینی برای آن ها مهم نیست، پیوسته به دنبال شریعت هستند.

3. به سازمان های نامذهبی کمک کنیم و با آن ها همکاری کنیم، مثل سازمان بهداشت و درمان، سازمان نیرو، سازمان کار و همکاری، سازمان محیط زیست، سازمان آموزش و پرورش، سازمان کشاورزی، سازمان صنعت و معدن، سازمان میان مردمی (بین الملل، امور خارجه)، سازمان برنامه و بودجه سرزمین.

چرا به سازمان های مذهبی جمهوری اسلامی کمک نکنیم؟! زیرا آن ها تنها به دنبال چیرگی شریعت بر مردم هستند، حتی جان انسان ها برای سازمان هایی با نگاه دینی مهم نیست. به ایران نگاه کنید هر سازمانی را نگاه می کنید، می گوید: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، هیچ سازمانی نمی گوید بنا بر پژوهش های استاد فلانی یا کارشناس فلانی یا دکتر فلانی یا مهندس فلانی یا آخرین مقاله ها یا کتاب های دانشی درباره ی این زمینه.

چگونه می توانیم از این سازمان ها دوری کنیم؟ یکی از راه ها که در همه ی دنیا مرسوم است این است که رأی ندهیم و پول به ساختارهای دینی و مذهبی ندهیم، کاری برای آن ها انجام ندهیم. به انسان های دین دار، جایگاه ندهیم.  زیرا آن ها به دنبال چیرگی دین بر مردم و بزرگ کردن آن هستند، آن ها به دنبال به زیستی، رفاه، زندگی، به گزینی، پیشرفت انسان ها نیستند.

رأی دادن در جمهوری اسلامی، رأی دادن به تخم مرغ های نقاشی شده ی نوروز است، زیرا هر کدام رأی بیاورند؛ تنها پول زیادی گیرشان می آید؛ آن ها ذاتی و فکری یکی هستند؛ وگرنه در کاندیداها و نامزدها جای نمی گرفتند. ما مردم در نظام جمهوری اسلامی برمی گزینیم که پول در جیب چه کسی برود؛ وگرنه قانون اساسی که هر روز به سود عمامه بر سرها و نام و نشان عربی می شود.

شاید ده یا بیست سال دیگر نظام اسلامی روی کار باشد، ما زبان پارسی نداشته باشیم؛ عمامه بر سرها همه نام ها و نام گذاری ها و نشانه گذاری ها را دارند عربی می کنند.

 

منبع عکس : سایت آموزش ان ال پی - رفتار چیست

http://irannlp.com/%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1

درود بر شما

دیدگاه نادرشاه افشار درباره عمامه بر سرها و آخوندها

هر آخوند را باید دو بار اعدام کرد! یکی برای زندگی بی ثمر و بی خاصیت؛ دوم برای فریب مردم و بلعیدن دست رنج مردم و حاصل تلاش و کار آنان! دیدگاه شما چیست؟

نوشته بالا از اینستاگرام: magiran.ir

 

دیدگاه من:

دین اسلام دیدگاه شخصی خودخواهانه برای یک نفر یعنی محمد بن عبدالله (پیامبر اسلام) است که در مکان و زمان ویژه ای به نامه مکه و 1400 سال پیش بوده، حالا ببینید یک سری آدم، پس از مرگ او در آرزوی جای او بودن هستند؛ لباس او را می پوشند و از او می گویند و کارهای او را انجام می دهند.

دین، گفتار و نوشتاری بر پایه گمان و خیال (یا همان وحی) است و دانش، گفتار و نوشته ای بر پایه آزمایش و پژوهش و تجربه و ریاضی و فیزیک و شیمی و دانش های انسانی است.

پس زمانی که از شما درباره وحی پرسیدند؛ بگویید: وحی گفتار و نوشتاری خودخواهانه از گمانه زنی و گمان از دیدگاه خدای همه چیزدان است یا به عبارتی بیان خودخواهی با نام خدا است.

آیا کسی می تواند بگوید همه پیامبرها ضد خودشان می گفتند و دشمن خودشان بودند؟!

برای مثال به پیامبر اسلام نگاه کنید، به همه می گفتند؛ بگویید: درود بر من و خاندان من؛ زمانی که دختر می خواستند شوهر بدهند، گفتند مهریه بده؛ زمانی که می کشتند، می گفتند : جهاد کردم، فتح کردم؛ زمانی که غارت می کردند، می گفتند: این ها غنایم خداست؛ زمانی که کسی را شلاق می زدند، می گفتند این مجازات اسلامی است، ولی کسی او را می زد، باید دیه می داد؛ دختر و همسرش را می پوشاند، چون نمی خواست کسی بجز او، آن ها را ببیند، ولی دیدن زن و دختر دیگران (کافرها) برای او آزاد بود. در کل می توانیم بگوییم محمد بن عبدالله، انسان خودخواهی بود. دین اسلام، انسان ها را به سوی خودخواهی و نابودی می کشاند. انسان ها با دانش باید راه خوشبختی را برای خود و دیگر انسان ها پیدا کنند و بسازند.


دیدگاه سید حمید رضا هاشمی موسوی درباره خوشبختی انسان ها:

انسان ها با دانش باید راه خوشبختی را برای خود و دیگر انسان ها پیدا کنند و بسازند. البته این دیدگاه من است.

 

دیدگاه شما چیست؟

درود بر شما

جشن و آیین نوروز ایرانی پر پیشینه و سال 3759 فَرَوَشی (faravashi) بر شما خجسته باد.

سال خوش و کامروایی داشته باشید.

در این سال، دیدار دودمان و بستگان و دوستان و آشنایان، زدودن کینه ها و دشمنی ها و بدی ها و پرخاش، پاک کردن پلشتی ها و پلیدی ها از خانه و زندگی بر همه ما ایرانی ها و انسان ها باد.

در پایان بگویم:

برو کار می کن، مگو چیست کار

که سرمایه جاودانی است کار

شعر از محمد تقی بهار ، ملک الشعرای بهار

همه شعر

 

برو کار می‌کن، مگو چیست کار   که سرمایه‌ی جاودانی است کار
نگر تا که دهقان دانا چه گفت   به فرزندگان چون همی خواست خفت
که : « میراث خود را بدارید دوست   که گنجی ز پیشینیان اندر اوست
من آن را ندانستم اندر کجاست   پژوهیدن و یافتن با شماست
چو شد مهر مه، کشتگه برکنید   همه جای آن زیر و بالاکنید
نمانید ناکنده جایی ز باغ   بگیرید از آن گنج هر جا سراغ »
پدر مرد و پوران به امید گنج   به کاویدن دشت بردند رنج
به گاوآهن و بیل کندند زود   هم اینجا، هم آنجا و هرجا که بود
قضا را در آن سال از آن خوب شخم   ز هر تخم برخاست هفتاد تخم
نشد گنج پیدا ولی رنجشان   چنان چون پدر گفت، شد گنجشان

 

شاد و تندرست و کامروا باشید.

از همراهی شما سپاسگزارم.

 

منبع شعر از سایت:

http://www.jasjoo.com/books/poem/bahar/masnavi/3/

 

 

خط قرمزهای من تا به امروز 1399/11/15

 

به ترتیب چهارچوب های زیر خط قرمز های من است.

من باور دارم بهتر است در این چارچوب ها زمان نگذارم و به شما هم پیشنهاد می کنم، زمان و پول نگذارید.

 

1. شرط بندی، کازینو، بازی های شرطی، لاتاری، قرعه کشی (صد در صد هیجان و سرگرمی، پیشنهاد می کنم سرگرمی های دیگر را برگزینید؛ مثل: ورزش).

2. استخراج ابری یا کلود ماینینگ (نمی تواند پشتیبانی کند و نمی خواهد پشتیبانی کند).

3. سرمایه گذاری پیش کلاهبردار: شرکت ها یا سایت ها یا آدم هایی که به شما پیمان و قول سودهای روزانه یا هفتگی زیاد می دهند. مثل: روزی 1 درصد به بالا سود، (اگر هم درست هم باشد، overload می کند یا به عبارتی دیگر نمی تواند پشتیبانی کند؛ نمی خواهد پشتیبانی کند.)

4. PTC ، Fuacet  ، افزایش ترافیک ، سایت های کلیکی در هر جای کره زمین (اگر درست هم باشد، پول برق و اینترنت کاربر هم در نمی آید).

5. سیستم های هرمی و بازاریابی شبکه ای (بسیار خرده بر این سبک وارد است یکی از آن ها اینست که همه این کاره شوند، کسی سر کار خودش نیست؛ کارگر، دکتر، نانوا، قصاب، فروشنده، راننده، باربر، پیک، کارشناس و دیگر کارها، وجود ندارد، همه در حال فالو کردن یکدیگر هستند).

6. باینری آپشن و فارکس (از دیدگاه من همه ی بروکرها و کارگزارها برای هر کاربر به گونه ای که زیان کند، نمودار را دستکاری می کنند؛ بسیاری از همکارهای من (کسانی که سال ها، شب و روز پشت نمودار هستند.)، این موضوع را صد در صد تایید کردند و امروزه به بسیاری از بروکرها، بروکر کاغذی می گویند، یعنی کسی که تنها اسم بروکر را روی خود گذاشته؛ ولی من می گویم، همه آن ها این گونه هستند. پول هم در بیاوری، پولت را ندارند که بدهند.).

 

پیشنهاد می کنم در این چارچوب ها زمان نگذارید و پول هم نگذارید، بویژه کازینو و بازی های شرطی، این همه سرگرمی است؛ چرا کازینو؟!


من کسی هستم که کوشش کردم، شما دیگر در این شش زمینه کوشش نکنید؛ این ها تنها یک رویای خوش است که روزی خواهید فهمید همش ناراست و دروغ است.


من از سال 1383 خورشیدی تا به امروز از روی آگهی ها و فراخوانی دوست ها، جست و گریخته در این چارچوب ها، هم زمان گذاشتم و هم پول، البته نه پول زیادی، پول کمی گذاشتم، در پایان می گویم: هیچ سودی نداشتم.

 

این را نوشتم تا آیندگان آدمی ها در این راه ها نروند و زمانشان را از بین نبرند.

 

چکار کنیم: این همه کار، امروزه کارهای بسیار زیادی هستند، هر روز هم کاری نو افزوده می شود، حتی در خانه هم می توانید هزاران کار کنید.

باید کار سخت یا ساده را برگزینید؛ هر چه ساده تر، کار بیشتر و کم درآمدتر؛ هر چه سخت تر، کار کمتر و پر درآمدتر؛ البته این قانون در جمهوری کمونیستی تروریستی اسلامی ایران سازگار نیست؛ نظام جمهوری اسلامی ایران با پول بی ارزشش، زندگی مردم را طوری تعیین کرده که همه زیر خط فقر و تنگدستی باشند تا از ولایت بالا نزنند، فرقی نمی کند؛ پروفسور، دکتر، مهندس، جراج، تولید کننده، کارخانه دار، وکیل، قاضی باشی؛ حکومت کمونیستی تروریستی اسلامی، طوری نظام اقتصادی را گسترانده که بالای 90 درصد مردم زیر خط فقر و تنگدستی هستند.

 

از دیدگاه من، خط فقر و تنگدستی برای هر نفر کم کم، پانصد دلار در ماه است.


نویسنده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

4. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

5. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

6. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

7. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

هشت دی هزار و سیصد و نود و نه

1399/10/08

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، طرح قانونی ۲۳۰۰ میلیارد دلاری (۲.۳ هزار میلیارد دلاری) شامل کمک مالی به خانواده‌های آسیب دیده از همه‌گیری کرونا و تامین هزینه‌های دولت را امضا کرد.

بخش انگلیسی صدای آمریکا روز دوشنبه هشتم دی ماه با انتشار گزارشی در این باره نوشته است که این طرح قانونی پیشتر در کنگره به تصویب رسیده بود؛ ولی پرزیدنت ترامپ با بخش‌هایی از آن موافق نبود و گفته بود تا زمانی که آن بخش‌ها اصلاح نشود، آن را امضا نمی‌کند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، شامگاه یکشنبه هفتم دی‌ ماه با صدور بیانیه‌ای گفت: «امضای این طرح قانونی دومنظوره و مورد توافق هر دو حزب، برای ۱۴ میلیون آمریکایی که کمک‌های حیاتی مزایای بیکاری خود را در تعطیلی آخر هفته کریسمس از دست داده‌اند و نیز برای میلیون‌ها تن دیگر که در این بحران اقتصادی تاریخی همه‌گیری و اقتصادی برای غرق نشدن دست و پا می‌زنند، خبر خوبی است.»

میچ مکانل، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا، هم از پرزیدنت ترامپ برای امضای این لایحه و جلوگیری از تعطیلی دولت، تقدیر کرد.

کنگره ایالات متحده روز دوم دی ماه طرح کمک‌های مالی و حمایتی به شهروندان آمریکایی که از خسارت‌های ناشی از ویروس کرونا و تعطیلی و محدویت‌ها آسیب دیده‌اند را تصویب کرده بود.

بر اساس این طرح، به هر کس که درآمد زیر ۷۵ هزار دلار دارد، ۶۰۰ دلار به طور مستقیم پرداخت می‌شود. به هر کودک در خانواده نیز ۶۰۰ دلار پرداخت می‌شود. افراد با سقف درآمد ۷۵ هزار تا ۹۹ هزار دلار در سال، پرداخت کمتری دریافت می‌کنند و افراد بالای سقف درآمد ۹۹ هزار دلار در سال، کمک مالی دریافت نمی‌کنند.

در کمک قبلی که شش ماه پیش صورت گرفت به افراد بزرگسال ۱۲۰۰ دلار و به کودکان ۶۰۰ دلار پرداخت شده بود. 

 

دیدگاه من 

من اگر بخواهم زندگی خود و هم میهن های خودم را بهبود ببخشم؛ باید رسانه های دیگر را بخوانم و ببینم؛ دیدن و خواندن رسانه های وابسته و ستاینده ی رژیم جمهوری اسلامی مثل صدا و سیمای جمهوری اسلامی و روزنامه ها که بیشترشان پول زیادی (نگاهی به پست خرج مالیات به نادرستی در ایران بی اندازید) برای پشتیبانی مطلق از جمهوری اسلامی می گیرند برای من و هم میهن های من سودمند نیست و زندگی مان را بهبود نمی بخشد.

کمی بیاییم هم میهن های گرامی ناگرگ (یا همان ناتروریست) این نوشته را با رژیم جمهوری اسلامی بسنجیم. هم میهن های گرگ ، پیوسته به دنبال چاپیدن و دریدن این و آن هستند؛ این نوشته ها را نمی خوانند.

سنجش

1. چرا رژیم جمهوری اسلامی به من به همه می گوید: بچه ؟! چون هیچ حقی به مردم ایران ندهد، ولی می بینیم که آمریکا به همه بچه نمی گوید و به بچه ها هم ششصد دلار می دهد، روزی چند بار در رسانه های رژیم جمهوری اسلامی، واژه ی بچه ها را می شنوید؟! من که نمی دانم؛ زیاد شنیدم؛ بچه ها بچه ها، هم بچه اند؛ آن ها بزرگ اند و همه پول ایران باید دست آن ها باشد و برای تبلیغات اسلامی آن ها خرج شود.

2. نه تنها پول نمی دهند بلکه نیروی انسانی ایران را به بیگاری می کشند و زیر عنوان بسیج مثل خر از مردم ایران بی گاری می کشند، بدتر از خر به خر کم کم یک ینچه می دهند ، آن ها ینچه هم به بسیجی پست تر از خر نمی دهند. چون بدون پول و حتی غذا کار می کنند ، آن ها پست تر از خر هستند، خر برتر از آن ها هست، حتی نام آن ها را یاد نمی کنند و کارهای خوب دیگرها را به نام بسیج و اسلام می زنند؛ در صورتی که آن ها هیچ نقشی نداشتند، ذات آن آدم ها خوب بوده که کار خوبی انجام دادند. ما انسان هستیم و نیازمند. من خودم یک زمانی بسیجی پست تر از خر بودم و زمان زیادی در قسمت فرهنگی برای بسیج می گذاشتم، البته زمان زیادی است متوجه اشتباهم شدم و راه درست را برگزیدم و از آن ها دور شدم.

البته اگر عمامه بر سرها و رژیم جمهوری اسلامی پولی به کسی بدهند ، پس از آن دو تا کلیه آن آدم را می کشند بیرون، مثل تورم سر به آسمان کشیده هر سال ایران.

کسانی که هم در بسیج ادامه می دهند آیندشان همانند فیلم گشت ارشاد، زورگیری، دزدی ، کلاهبرداری و رمالی از پولدارها است.

3. حتی کمک های مالی که پیدا نیست به چه کسی می دهند یا نمی دهند به خودشان می دهند یا فقط به دوستدارانشان می دهند، باز نگاه کنید؛ دو هزار یا سه هزار دلار هم نمی ارزد.

از زمانی که گذاشتید سپاسگزارم.

منبع :

https://ir.voanews.com/top-stories/us-president-trump-sign-bill-corona-relief-avoid-gov-shutdown

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

4. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

5. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط های قرمز من تا به امروز 1399/11/15

 

 

 

شنبه ، هشت آذر ، سال هزار و سیصد و نود و نه خورشیدی

درآمد پنج میلیونی در سال با کارت ملی

 

درود بر شما

شب و روز شما خوش باشد.

در شروع مشگل اصلی و بنیادی کشور ایران را از دیدگاه خود می نویسم و در پایان روش را می نویسم.

می دانم همه ما در این رژیم جمهوری اسلامی و انقلابی نقدینگی نداریم و اموال ما را هم با روش های گوناگون (مالیات، خمس، زکات، انحصار وراثت، مالیات بر ارث، گمرک، جریمه راهنمایی و رانندگی و دیگر) می خواهند از ما بگیرند، من و هم میهن های گرامی ، امروز فهمیدیم زمانی که گوجه می شود 225000 ریال و دیگر گرانی ها کار آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیست و حرف های بیست و چهار ساعته ای که از صدای و سیمای جمهوری اسلامی پخش می شود را امروز کسی باور ندارد. مردم از این نظام می بینند که دارایی های آن ها را به هر شیوه ای می خواهد برای عمامه بر سرها و رژیم جمهوری اسلامی ببرد و آن ها که هیچ ندارند نیز از 15 میلیارد دلار اهدایی رئیس جمهور اوباما و دیگر درآمد ماهانه و سالانه ایران چیزی به آن ها نرسیده. امروز مردم می دانند فقط عمامه به سرها امنیت دارند و تحریم ها با وجود خمس و زکات و درآمد ایران هیچ تاثیری بر آن ها ندارد و خودشان هم می گویند : ما امنیت داریم و تحریم ها روی ما اثری ندارد. امروز مردم به جمهوری اسلامی و صدا و سیمای جمهوری اسلامی و دیگر ارگان ها و نهاد های آن به چشم گله گرگ ها نگاه می کنند که شبانه و روز می خواهند من نوعی و هم میهن های مرا بدرند و شبانه و روز از من نوعی هیچ کاره می خواهند بازجویی کنند تا به نوعی من را بدوشند ، داداش شیر من خشک شد در جمهوری اسلامی ، آنقدر هر ارگان دولتی اش مرا دوشید که شیری نمانده، البته بازار آزادی ها هم مرا می دوشند ، بازار آزادی ها هم مرا می دوشند و از دور همه چیز مرا می بینند ، ببینند چی از زندگی من برای خودشان می پسندند و روی زندگی خودشان اجرا کنند. سود یک سویه، بسیار هم مراقب هستند، هیچی به من نرسد. من برای هم میهن هایی می نویسنم که سخت مثل من کار می کنند و با اندوه هزاران نفر هم میهن ناگرامی آن ها را می دوشند و سود یک سویه می برند.

این نوشته را نوشتم که بگویم این نوشته برای همه همین های من نیست برای آن هایی است که نام بردم ، آن ها دیگران را نمی دوشند ، مثل زالو و انگل و کرم و بختک و گرگ و کفتار نیستند.

باز هم تاکید می کنم ، امروز بخش زیادی از مردم ایران فهمیدند ، مشگل ما آمریکا، اسرائیل و انگلیس نیست، مشگل ما کسانی هستند که می گویند مشگل از این ها است، این را زمانی که مردم ساده باور فهمیدند که گوجه شد 225000 ریال و دیگر گرانی ها را هم نیز دیدند، من نمی دانم چرا مردم ایران هر چه عمامه بر سرها می گویند باور می کنند. شاید آفتابه پاک باشد، ولی آبش نجس باشد. از کجا می دانید این عمامه بر سری که درباره گرانی حرف می زند و در پایان می گوید مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافقین و کفار؛ این آدم حتی ذره ای از اقتصاد بداند. او تبلیغ کننده اسلام است ، چرا گفتارهای آن را درباره اقتصاد گوش می دهید. بله، یکی از مشگل ها این است، عمامه بر سر در همه جا هستند و فکرهای فردی اشتباه و ناکارآمد آن ها پخش می شود و زود باورها و نادان ها (، مثل مجلس شورای اسلامی) را جذب می کند و در پایان آن ها کاری انجام می دهند که تنها از روی تعصب های آن ها به دین اسلام است، نه به سود انسان، نه به سود طبیعت، نه به سود اقتصاد، نه به سود دانش، نه به سود فرهنگ و پیشینه و تمدن ده هزار ساله ایران است. مجلس شورای اسلامی با اندوه جایی است که از پول و نیروی انسانی ایران در راستای تعصب های اسلامی بهره می برد.

این هم نوشتم که بدانید مشکل اصلی ما کجاست ، مشکل اصلی ما عمامه برسرها در رأس هم چیز و دستور آن ها است که به آن می گویند: ولایت؛ چیزی که درباره ولایت می گویند و می نویسند بی ارزش است، من کار آن ها را می بینم. کار آن ها اختلاس، پول شویی، دزدی، بی داد گرانی، انواع فساد و تباهی در خودشان، بیماری، اعدام سیاسی (این ها مگر نمی گویند در ایران آزادی بیان  است ، پس اعدام سیاسی یعنی چه؟!)، خرج پول و دارایی و نیروی انسانی ایران به بی راهه ؛ مثل: هزینه پولی و بهره گیری نیروی انسانی در کشت ارشاد و زدن سیگنال ماهواره ، فیلتر کردن و انواع بگیر و ببند های چرت نو)، طلاق، بی کاری، کرونا، قتل و جنایت و گرانی گرانی گرانی. باز هم تاکید می کنم ، مشگل اصلی ما این جا است ؛ ولی یک راه حل برای نقدینگی برای شما اینجا می نویسم.

 

روش کار:

راه برای بدست آوردن نقدینگی در سال با وجود قانون محدودیت جدید صرافی ها برای فروش دلار در سال 1399 ، محدودیت 2200 دلاری بر هر نفر بوجود آمده است. شما می توانید با گرفتن پنج میلیون تومان حق خود را با کارت ملی به دیگری بفروشید.

در صرافی پنج میلیون تومان خود را از کسی که دلار نیاز دارد می گیرید و کارت ملی خود را به صراف می دهید و دیگری هم 2200 دلار مورد نیاز خود را می گیرد.

توجه: با کارت ملی خود تنها یک بار در سال می توانید دلار بخرید، چه 1 دلار ، چه 2200 دلار.

 

اگر قصد داد و ستد ، خرید و فروش دلار با این روش را دارید، چه خریدار، چه فروشنده به شماره تلفن همراه زیر پیام دهید.

شماره تلفن همراه ثابت: 09198053323


در لینک زیر می توانید بیشتر بخوانید:

https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-7/400338-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1

پایان

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

4. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

5. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط قرمزهای من تا به امروز 1399/11/15

 

زبان پارسی را زنده نگه داریم.

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 31 یکشنبه 09 شهريور 1399 : 10:49 نظرات ()

زبان پارسی را زنده نگه داریم

از برابر فارسی واژه ها بکارگیری کنیم و یا جمله خود را به پارسی دگرگون کنیم.

 

درود بر شما

آرزو دارم پگاه خوبی داشته باشید.

همه واژه هایی که نو نیستند در زبان پارسی برابر فارسی دارند.

مثل : شمس که برابر فارسی اش خورشید است.

پیش از یورش وحشیانه ی عرب ها و اسلام به ایران ، پارسی زبان ها به شمس می گفتند خورشید. خورشید واژه ی نویی نیست در همه ی زبان ها هست.

من واژه های فارسی و پارسی ای که برابر فارسی دارند و عربی اش را زیاد در زبان فارسی و پارسی به کار می بریم، در این جا می نویسم.

سلام علیکم : درود بر شما

خداحافظ : خدانگهدار : بدرود

صبح به خیر : بامداد به نیکی : پگاه به نیکی : پگاه خوش : بامداد خوش و خرم : آرزو دارم پگاه تان خوب باشد.

وقت : زمان.

کمی صبر کنید :  کمی شکیبایی کنید : کمی درنگ کنید.

قمر : ماه.

توقف : ایست.

مجلس : نشت گاه.

هیئت : دسته ، ریخت ، گروه.

قوه قضائیه : نیروی دادگستر.

قوه مجریه : نیروی کارکن و کارگر.

قوه مقننه : نیروی آیین گذار و قانون گذار.

جرم : گناه.

شورا : کنگاش.

عمل : کار.

استفاده : بهره برداری، کاربرد، کاربری، بکارگیری، سود کاربر.

حاجت: نیاز، آرزو، مراد.

تمیز: پاک.

کثافت: آلودگ، آلودگی، ناپاک.

قصه: داستان.

معیشت: زندگانی، زندگی، روزی.

انتظامی: سامانده.

نیروی انتظامی: نیروی ساماندهی، نیروی شهربانی.

مخابرات: سازمان پیامرسانی الکترونیکی: کوتاه شده اش سپا می شود.

انتخاب: گزینش، گزینه.

سعی: کوشش، پشتکار، تلاش.

علامت: نشانه، نشان.

جواب: پاسخ.

جوابدهی: پاسخدهی.

سوال: پرسش.

کوشش می کنم این پست را بروز کنم یا پست های نو پیوست بدهم.

کوشش کنیم در گفتار و نوشته های فارسی خود این بروز رسانی را انجام دهیم و واژه هایی که برابر فارسی دارند در زبان فارسی به کار نبریم و زین پس واژه های فارسی و پارسی به کار ببریم.

 

برای یافتن برابر فارسی واژه ها می توانید به سایت زیر بروید.


www.vajehyab.com

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

2. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

3. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

4. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

5. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط های قرمز من تا امروز 1399/11/15

 

درود بر شما

خرج مالیات و دارایی به نادرستی در ایران؟!

نخست بگویم ، من همه چیز نیستم و همه چیز را نمی دانم بر پایه نیاز خود و هم میهن های خودم می نویسم.

می خواهم در دست نوشته خود ، گام نخستی برای مردم ایران و هم میهن های خودم در بررسی مالیات بردارم.

چرا مالیات گرفته می شود؟

پاسخ : از ویکی پدیا : بیشتر کشورها برای تامین مالی نیازهای عمومی، مشترک یا توافق شده ملی و کارکردهای دولت، دارای سیستم مالیاتی هستند.

 

هم میهن گرامی ، می دانید سهم تبلیغات اسلامی سیزده برابر محیط زیست و بیست و سه نهاد مذهبی در ایران بودجه دریافت می کنند.

آیا تبلیغات اسلام نیازهای انسان ها برای غذا ، پوشاک، مسکن، درمان، بهداشت، محیط زیست، کشاورزی، صنعت، فرهنگ فارسی و ایرانی ایرانی را تامین می کند.

بودجه ای که باید خرج این ها شود، پس از روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی ، خرج زنده ماندن اسلام می شود.

این سبب قرار گرفتن بیشتر مردم ایران زیر خط فقر شده.

مثالی فرضی برای متوجه شدن این نوشته: شما اکنون کار می کنید و کم کم باید ماهانه، بیست میلیون تومان پول بگیرید، ولی شما سه میلیون تومان پول می گیرید و هفده میلیون تومان به عمامه بر سرها می رسد.

کوشش می کنم این پست را بروز کنم، ممکن است در سال آینده این پست را قوی تر و کوبنده تر کنم، آن چنان نابوده کننده بنویسم که نادرستی را پاک کند.

و چگونه نادرستی پاک می شود، از دیدگاه من یک ریال هم نباید به نهادهای مذهبی و تبلیغات اسلامی پول داده شود، این ها هم آجر بندازند بالا، پول در بیاورند مثل ما مردم.

فقط می دانید در سال چند میلیارد دلار خرج تبلیغات اسلامی در بیرون ایران از جیب شما می شود؟!

چند تریلیون دلار خرج ساخت بتکده ها و توهم کده هایی شده که به آن ها می گویند: حرم، مصلی، مسجد، امامزاده؟؟!! 

می خواهم شما هم روی خط این پست گام بردارید و با گفتارهای دیگرها دگرگون نشوید.

پیش به سوی صفر شدن خرجی اسلام از جیب ما.

نظامی که با شعار بهبود زندگی و معیشت مردم روی کار آمده با خرج تبلیغات اسلامی، زندگی مردم را رو به نابودی کشانده.

ما بی نهایت پول نداریم که خرج اسلام کنیم ، اگر هم داشته باشیم چرا خرج اسلام کنیم؟! خرج پوشاک، مسکن، غذا، آب، انرژی، دانش، نان، فرهنگ فارسی، محیط زیست سرزمین ایران، صنعت، کشاورزی و دیگر نیازهایمان می کنیم.

کوشش می کنم، این پست را بروز کنم یا شما با پژوهش خود بروزش کنید.

خط کاری ما : با گفت و گو و آگاه کردن و گفتن و گسترش و بسط این پست، کوشش می کنیم بودجه ی ولی فقیه و نهادهای تبلیغات اسلامی و اسلام را به صفر برسانیم.

بودجه صدا و سیما : بودجه سازمان صدا و سیما 1745 میلیارد تومان در سال 99 است، نگاه کنید آیا ما نیاز داریم این همه شبکه و رادیو ، اذان اسلام را پخش کنند ، یک شبکه و یک رادیو نمی تواند اذان پخش کند، بقیه برنامه هایشان نیز با آن اذان  زیاد فرقی ندارد، در پایان یک جوری به سود اسلام می بندنش، یعنی برنامه برای نیازهای بنیادی و اساسی انسان نمی گذارند، این همه پول را برای اذان اسلام و اسلام خرج می کنند که سهم هر ایرانی از آن تقریبا بیست هزار تومان می باشد، یعنی حداقل بیست هزار تومان روی یارانه شما می آید.

بیست هزار تومان یارانه بیشتر می خواهیم یا صدا و سیمای جمهوری اسلامی می خواهیم که این همه شبکه  و رادیو اذان اسلام را می گذارند و برنامه های دیگرشان هم در پیرامون اسلام یا به سود اسلام است. ما نان می خواهیم یا اسلام؟!

منبع ها:

1. fa.wikipedia

2. mardomsalari.ir

نگاهی هم به بودجه 23 نهادی مذهبی و فرهنگی در سال 99 بیاندازید.

 

برچسب ها:

بهبود زندگی مردم، مالیات، دارایی، خط فقر، بودجه نهادهای مذهبی، قطع بودجه نهادهای مذهبی

 

هشتگ قطع بودجه نهادهای مذهبی

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

3. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

4. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

5. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط قرمزهای من تا به امروز 1399/11/15

 

در آرزوی دنیای پر از آشتی

سید حمید رضا هاشمی موسوی بازدید : 71 شنبه 02 فروردين 1399 : 18:27 نظرات ()

در آرزوی دنیای پر از آشتی

درود بر شما

برای 22 بهمن و برنامه های مانند آن.

ما هر سال در نوروز، کینه و خشم و نفرت را کنار می گذاریم و روی دشمن خود را می بوسیم و آشتی می کنیم. نمی دانم چرا آیین ایرانی را در همه زندگی خود نمی گسترانیم و مرگ بر شاه و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را برای همیشه از زندگی خود بیرون نمی کنیم.
با نرفتن در مراسم 9 دی و 22 بهمن، نشان دهیم ما انسان های کینه توز و کینه جویی نیستیم.
در آرزوی دنیای پر از آشتی
نویسنده: سید حمید رضا هاشمی موسوی

توضیح حقیقی و واقعی برای نسل جوان و نوجوان : منظور از مرگ بر شاه در این نوشته چیست؟ در زمان حکومت پهلوی (محمدرضا شاه و رضا شاه)، حکومت افرادی را به بیرون ایران می فرستاد تا آنان دانش و تخصص بدست بیاورند و کارشناس و بالاتر از کارشناس وارد ایران بشوند و جایگاه های کشور را به شایستگی پر کنند ، در این زمان، عمامه بر سرها داشتند  از گشنگی می مردند، بنابراین همه با هم متحد شدند و در خیابان ریختند و مرگ بر شاه گفتند و جریان های غالب را به سود خود پایان دادند و به جای حکومت پهلوی جای گرفتند و پس از آن، ایران را گرانی و فقر و فحشا و نادانی و تعصب مرگبار و اختلاس و دزدی و قتل و بی کاری و بیماری و کرونا و آنفولانزا و اسیدپاشی و انحراف جنسی (هم جنس گرایی) و جایگیری عمامه به جای دانش و آگاهی و هر گونه بدی،  منفجر کرد. جا دارد برای این رویدادهای انقلاب اسلامی، بگویم : انقلاب اسلامی، انفجار ضد بشر بود.
# انقلاب اسلامی = انفجار ضد بشر

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

4. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

5. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط های قرمز من تا به امروز 1399/11/15

درود بر شما

جشن و آیین نوروز ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد.

سال نیکو و خوبی داشته باشید.

در این سال، دیدار دودمان و بستگان و دوستان و آشنایان، زدودن کینه ها و دشمنی ها و بدی ها و پرخاش، پاک کردن پلشتی ها و پلیدی ها از خانه و زندگی بر همه ما ایرانی ها و انسان ها باد.

در پایان بگویم: پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک بر همه باد.

تندرست باشید.

از همراهی شما سپاسگزارم.

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

4. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

5. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

6. نوشته زیر به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی.

7. خط قرمزهای من تا به امروز 1399/11/15

 

درود بر شما

جشن و آیین نوروز ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد.

سال نیکو و خوبی داشته باشید.

در این سال، دیدار دودمان و بستگان و دوستان و آشنایان، زدودن کینه ها و دشمنی ها و بدی ها و پرخاش، پاک کردن پلشتی ها و پلیدی ها از خانه و زندگی بر همه ما ایرانی ها و انسان ها باد.

در پایان بگویم: پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک بر همه باد.

سپاسگزارم از همراهی شما

 

نوشته زیر را به فراخور تاسوعا و عاشورای حسینی سال 1397 خورشیدی پست می کنم.

🔅 ۱ - ﺑﺮﯾﺪﻥ ﺳﺮ ﺣﺴﯿﻦ ﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﻭ ﺑﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﻧﺰﺩ ﻋﺒﯿﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻦ ﺯﯾﺎﺩ
🔅 ۲-ﺑﺮﯾﺪﻥ ﺳﺮ ﻋﺒﯿﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﻭ ﺑﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﻧﺰﺩ ﻣﺨﺘﺎﺭ ﺛﻘﻔﯽ
🔅 ۳ - ﺑﺮﯾﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺳﺮ ﻣﺨﺘﺎﺭ ﺛﻘﻔﯽ ﻭ ﺑﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﻧﺰﺩ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻦ ﺯﺑﯿﺮ
🔅 ۴ - ﺑﺮﯾﺪﻩ ﺷﺪﻥ ﺳﺮ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺑﻦ ﺯﺑﯿﺮ ﻭ ﺑﺮﺩﻥ ﺁﻥ ﻧﺰﺩ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﻠﮏ ﻣﺮﻭﺍﻥ♨️ و ﺗﻮﺿﯿﺢ اینکه :
ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﻣﺎﻥ، ﻧﻪ داعش ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ نه القاعده ﻭ ﻧﻪ طالبان
"فقط اسلام بود و قلمرو مسلمانان"
کلا این سر بریدن رسم بوده فرقی هم نمی کرده مظلوم باشی یا ظالم اگر شکست می خوردی سرت بالا نیزه بود...
داعش امروز هم برعکس نظر بعضی ریشه از فرهنگ آن زمان داره نه آمریکا و اسرائیل... ممکنه آنها از حماقت اینها استفاده کنند ولی مشکل از فرهنگ بدوی آدمهای این مناطق است.

این داستان عاشورا از دو جهت برای من جالب است؛
اول اعراب صدر اسلام وقتی با نوه پیامبر و پسر عمو خودشان اینگونه رفتار میکردند ببین با ایرانیان بیچاره مغلوب در جنگ چه کرده اند. اجداد بی گناه من و تو که به جرم مسلمان نبودن و یا نهایتا دفاع از وطن و ناموسشان، بی رحمانه تر از کشتگان کربلا شهید شدند.
اگر اسرای کربلا پس از مدتی محترمانه آزاد شدند و به قوم و قبیله خود برگشتند، زنان و دختران و طفلان بی گناه سرزمینم مظلومانه تر از اسرای کربلا در بازارهای مکه و مدینه گمنام فروخته شدند و فریادرس و تاریخ نگاری از آنان دفاع نکرد و حتی هم هموطنان و فرزندانشان هم آنها را از یاد برده و تاریخ عرب را جایگزین سند پرافتخار کشور خود کردند.
دوم اینکه کاش فقط یک روز در سال و فقط یک شمع بخاطر همه هموطنان دلیرمان که بخاطر دفاع از کیان ایرانی به شکلی وحشیانه توسط اعراب تکه تکه و شهید شدند مانند بابک خرم دین... مازیار و افشین...طاهر... یعقوب لیث و... روشن می کردیم....
فقط یک روز و فقط یک شمع.....
نه میلیونها پرس غذا... نه یک دهه... و نه هیئات و کتل و علامت!

منبع:https://t.me/Neyestan5

 

دیگر پست ها و نوشته های پیوسته ی  مهندس سید حمید رضا هاشمی موسوی در این سایت به ترتیب زیر:

برای خواندن هر پست می توانید روی نوشته اش کلیک کنید.

1. زبان پارسی را زنده نگه داریم.

2. خرج مالیات به نادرستی در ایران.

3. در آرزوی دنیای پر از آشتی.

4. فروش حق خود به دیگران و دریافت پنج میلیون تومان با کارت ملی.

5. کمک مالی 2.3 هزار میلیارد دلاری دوران همه گیری کرونا بدست رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا اجرا می شود.

6. نوروز ایرانی در تقویم خورشیدی ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد (سال 3758)

7. خط قرمزهای من تا به امروز 1399/11/15

 

درود بر شما

جشن و آیین نوروز ایرانی پر پیشینه بر شما خجسته باد.

سال نیکو و خوبی داشته باشید.

در این سال، دیدار دودمان و بستگان و دوستان و آشنایان، زدودن کینه ها و دشمنی ها و بدی ها و پرخاش، پاک کردن پلشتی ها و پلیدی ها از خانه و زندگی بر همه ما ایرانی ها و انسان ها باد.

در پایان بگویم: پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک بر همه باد.

سپاسگزارم از همراهی شما

آدرس عکس: http://saten.ir/wp-content/uploads/2014/03/haf30n_www.patugh.ir-1.jpg

درود بر شما

جشن و آیین نوروز ایرانی با پیشینه ای ناپیدا بر شما خجسته باد.

سال نیکو و خوبی داشته باشید.

در این سال، دیدار دودمان و بستگان و دوستان و آشنایان، زدودن کینه ها و دشمنی ها و بدی ها و پرخاش، پاک کردن پلشتی ها و پلیدی ها از خانه و زندگی و پیرامون بر همه ما ایرانی ها و انسان ها باد.

در پایان بگویم: پندار نیک ، گفتار نیک و کردار نیک بر همه باد.

سپاسگزارم از همراهی شما

آدرس عکس: http://saten.ir/wp-content/uploads/2014/03/haf30n_www.patugh.ir-1.jpg

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
درود بر شما، خوش آمدید، نیکویی و خوشی با خود آوردید، بدی و اندوه را به دور بردید، این جا کتاب فروشی اینترنتی است. در صورت توانایی، خرید زیر 300000 تومان(سیصد هزار تومان)، 10 درصد از ارزشش کاسته و بالای این رقم ، رایگان درب خانه یا جای کار فرستاده می شود. پاداش خرید از کتاب فروش: 50 تا 100 درصد سود کتاب فروشی به حساب، 20 نفر از کسانی که در کتاب فروش ثبت نام کنند و در هر فصل (بهار، تابستان، پاییز، زمستان) بیشترین خرید را داشته باشند؛ واریز می شود. همکاری در فروش: کسانی که گرایش به همکاری در فروش دارند می توانند به قسمت تماس با ما نامه بزنند و شماره تلفن یا پست الکترونیکی خود را بنویسند. کتاب خواسته شده ی خود را از این جا بخرید. اگر از کتاب و دانش و دانشمندان دوری کنیم، به زودی، غارنشین می شویم. کتاب بخرید، کتاب بخرید، کتاب بخرید. کامروا و شاد و خوش و پیروز باشید.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • ریاضی
 • هندسه
 • مجموعه کتاب‌های درس‌هایی از زندگی‌نامه ریاضی‌دانان نامی ایران و جهان

 • فرهنگ
 • آموزش
 • حقوق

 • فیزیک

 • شیمی

 • دانش های تجربی

 • علمی - پژوهشی

 • فنی و مهندسی

 • خلاقیت و نوآوری و شکوفایی ذهنی

 • دانش نامه
 • دانش های شناختی

 • داستان
 • مجموعه ی چرا و چگونه؟

 • سازگاری برای بقا
 • کتاب های علوم من
 • منظومه خورشیدی
 • وسیله ها چگونه کار می کنند؟

 • پروژه های نمایشگاه دانشی

 • نیروهای ویرانگر طبیعت

 • پرواز

 • سرما و گرما

 • برای تراز توانایی اندیشه
 • همگانی و عمومی

 • گروه سنی
 • مجموعه به من بیاموزید

 • دیدگاه ها
 • پیام های برگزیده برای نوروز

 • اقتصاد

 • کاربرها

 • پست انگیزشی
  نظرسنجی
  از این سایت چه اندازه خشنود می باشید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 160
 • کل نظرات : 11
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 10
 • آی پی امروز : 20
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 72
 • باردید دیروز : 39
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 584
 • بازدید ماه : 2,349
 • بازدید سال : 20,243
 • بازدید کلی : 145,872